Skleněné topné infrapanely Praha, Kolín – moderní trend ve vytápění domácností

Skleněné topné infrapanely, které v regionech Praha, Kolín a v dalších městech středních Čech dodáváme a montujeme, vynikají nižší energetickou náročností. Jedná se totiž o energeticky úsporné topné systémy – o primární topné systémy domů, které plně nahrazují jiné topné systémy budov. Navíc tyto námi dodávané skleněné topné infrapanely, které spoří energii, mají moderní design.

Skleněné topné infrapanely Praha, Kolín – princip vytápěníTopné panely jsou tvrzené desky z bezpečnostního kaleného skla, na kterém je nataven topný vodič. Jde o bezpečné nezávadné tepelné záření. Vodič není vidět, takže skleněná topná deska působí velmi dobrým estetickým dojmem. Topný panel lze ovládat prostřednictvím externího prostorového termostatu. Jednoduše je možné regulovat teplotu v každé místnosti.

Skleněné topné infrapanely Praha, Kolín – nabídka

V regionech Praha a Kolín, rovněž v dalších městech Středočeského kraje, dodáváme panely několika velikostí a výkonů. Konkrétní topný panel je vhodné vybírat s ohledem na velikost vytápěného prostoru. S konkrétním výběrem vám rádi poradíme.

 infraPanely

Infrapanely (Praha, Kolín)

Úsporné topné panely ES systems fungují uživatelům již 5 let bez poklesu výkonu a bez potřeby servisu. Laboratorní testování prokázalo, že i po 25 letech provozu budou mít topné panely ES systems neměnný topný výkon. Samotná životnost topení ES systems je srovnatelná s životností stavby, ve které bude topit.

Topné panely na stěny i na stropy (Praha, Kolín)

Infrapanely, které ve městech Praha, Kolín a v dalších městech Středočeského kraje montujeme, zaručují ekonomický systém vytápění. Jsou moderní – lze je umístit na stropy i na stěny.


Firma se kterou spolupracujeme: